Kim jesteśmy?

Najpierw narodziła się w nas pasja. Pasja do tworzenia. Kiedy w nasze ręce po raz pierwszy trafił kawałek skóry, poczuliśmy, że praca na tym materiale, to właśnie to, co chcemy robić w życiu! Jej delikatny zapach i subtelna struktura już na zawsze zawładnęły nasze serca i myśli. Wiedzieliśmy, że możemy stworzyć coś wyjątkowego, dlatego też postanowiliśmy podzielić się tym ze światem. Z całym światem!

Nie zwlekając, przepełnieni poczuciem misji, postanowiliśmy przystąpić do dzieła, gromadząc niezbędne materiały i narzędzia, które miały zbliżyć nas do upragnionego celu. Prędko, przepełnieni zapałem do pracy, podjęliśmy się realizacji swoich pierwszych portfeli. Z czasem powstawało ich coraz więcej i więcej, a my tworzyliśmy aż do utraty tchu, całkowicie zatracając się w projektowaniu i realizacji coraz to nowszych modeli. Każdy z nich był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Każdy miał to coś. Coś, co wyróżniało go wśród innych. Coś, co magnetyzuje. Coś, dzięki czemu można zakochać się z nim od pierwszego wejrzenia. Jak to możliwe? W realizację każdego produktu oprócz serca wkładamy również i ową pasję, która to zmotywowała nas do działania.

Wierzymy, że wyłącznie w ten właśnie sposób możliwe będzie stworzenie przedmiotów z duszą. Perfekcyjnych i nadzwyczajnych. Unikalnych i bez wątpienia jedynych w swoim rodzaju. Takich, które będą cieszyć zarówno obdarowujących, jak i obdarowywanych. Sprawiających radość na co dzień i od święta. Trwałych i funkcjonalnych. Solidnych i odpornych. Zawsze, bez względu na okoliczności. Zastanów się, czyż nie chciałbyś poczuć tej przyjemnej woni skóry? Poczuć pod palcami jej aksamitnej powierzchni? Podaruj sobie odrobinę luksusu, dostępnego na wyciągnięcie ręki.

Dołącz do naszej krainy komfortu, a my zadbamy o Ciebie z należytym pietyzmem. Począwszy od nostalgicznego procesu kreacji naszych małych arcydzieł, po bardziej przyziemne sprawunki, związane z dystrybucją, finansami i całym procesem handlowym, bo o tym również nie zapominamy.

O nas - Mirons.eu