Etui na karty

Dla mężczyzn, którzy wolą nosić pieniądze i dokumenty w odrębnych portfelach, przygotowaliśmy ofertę skórzanych etui na karty. To rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Wśród produktów z tej kategorii polecamy dwustronne portfele na karty, które zmieszczą do tuzina kart, nieco większe etui na dokumenty, w którym oprócz kart znajduje się miejsce na paszport, a także elegancki wizytownik, który przyda się nie tylko podczas spotkań biznesowych. Oprócz kart kredytowych i bankomatowych, przegródki etui łatwo pomieszczą też prawo jazdy, dowód osobisty, karty wstępu na siłownię i tym podobne dokumenty.

Każde etui na karty dostępne w sklepie Mirons.eu zostało wykonane z włoskiej i amerykańskiej skóry Horween, której wysoka jakość zapewnia długie lata użytkowania i odporność na zarysowania. Poręczność, solidne wykonanie oraz szyk to kolejne cechy, które nie są bez znaczenia przy wyborze portfeli na dokumenty.

Nasze etui są na tyle uniwersalne i reprezentacyjne, że można je użytkować na co dzień, okażą się również przydatne podczas delegacji i innych wyjazdów.