Akcesoria

Akcesoria skórzane Mirons to unikatowe przedmioty wykonane z wielką pieczołowitością. Wyroby ze skóry naturalnej to nasza prawdziwa pasja, dlatego swoje produkty prezentujemy światu z dumą, wiedząc, że spełnią wszystkie oczekiwania klientów. Z pasji tej zrodziło się pragnienie, by galanteria skórzana, którą tworzymy, okazała się niezawodna, trwała, funkcjonalna, a jednocześnie atrakcyjna wizualnie. W poszukiwaniu perfekcji odkrywaliśmy najlepsze rodzaje skór i sposoby ich wyprawiania. I tak trafiliśmy na skórę Horween, garbowaną naturalnymi, roślinnymi substancjami.

Nieprzeciętnie wysoka jakość, prawdziwa klasa – to najlepsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku, a my nadajemy jej kształt, tworząc z niej wyjątkowe portfele damskie i męskie, bilonówki, etui na karty i dokumenty, eleganckie notesy skórzane, a także paski. Każdy z tych przedmiotów wyróżnia się odpornością na wilgoć i zabrudzenia. Dodatkowo pielęgnowane proponowanym przez nas naturalnym woskiem pszczelim zyskują trwałość i piękny wygląd na lata. Z biegiem czasu akcesoria te nabierają coraz atrakcyjniejszego wyglądu i charakteru.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty – niezależnie czy poszukujesz czegoś wyjątkowego dla siebie, czy pragniesz podarować komuś prezent, który na długo będzie mu o Tobie przypominał, znajdziesz to u nas. Każdy z produktów pakowany jest w ozdobne opakowanie, gotowe do owinięcia w papier i wręczenia. Jesteśmy pewni ich jakości, dlatego każdy portfel objęty jest dożywotnią gwarancją.